Home / سرخط خبرها / مهدی طائب: شتر در خواب بیند پنبه دانه!

مهدی طائب: شتر در خواب بیند پنبه دانه!

مهدی طائب٬ رئیس قرارگاه «عمار» با انتقاد از سیاست‌های دولت حسن روحانی و موضع‌گیری‌های اکبر هاشمی رفسنجانی نسبت به وقوع «فتنه‌ای بزرگ» در انتخابات هفتم اسفند هشدار داد.

آقای طائب طی سخنانی در مراسم بزرگداشت روز «۹ دی» در کرج گفته «دولتی که ادعا می‌کرد اقتصاد را تغییر خواهد داد، پس چرا نمی‌تواند؟»

وی افزوده «دولتی که فکر می‌کرد اگر با کدخدای جهان یعنی آمریکا رابطه داشته باشد همه چیز درست می‌شود، پس چرا نشد؟»

طائب از روحانی پرسیده «یادتان هست در مناظره‌ها می‌گفتید برنامه داریم؟ صد روزه، شش‌ماهه، یک‌ساله، اقتصاد را حل می‌کنیم، پس چه شد؟ هنوز هم دنیا کدخدا دارد؟ تا الان که کدخدا را دیده‌اید پس چرا دست به طلا می‌زنید آهن می‌شود؟»

این روحانی محافظه‌کار در بخش دیگری از سخنان خود با حمله به هاشمی رفسنجانی هم گفته «برخی‌ در تلاشند موضوع رهبری را نظارتی و شورایی کنند اما بدانند «شتر در خواب بیند پنبه دانه.»

وی افزوده «آن آقایی که می‌گوید کشور باید توسط شورای رهبری اداره شود چه مشکلی با رهبر دارد؟ او که هر پستی در کشور بوده را تجربه کرده و هر چه می‌توانسته را برده و خورده است.»

طائب همچنین با بیان این‌که «فتنه‌ای بزرگ‌تر از فتنه ۸۸ که همانا گرفتن مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری است» در پیش است که «باید ما را هوشیار‌تر کند.»