Home / تیتر اصلی / ناطق نوری و تکذیب ادعای ولایتی/برکناری مدیران شایسته دانشگاه آزاد به حکم رهبر

ناطق نوری و تکذیب ادعای ولایتی/برکناری مدیران شایسته دانشگاه آزاد به حکم رهبر

با وجود ادعای علی‌اکبر ولایتی رئیس هیئت امناء و هيئت مؤسس دانشگاه آزاد مبنی بر درخواستش از علی‌اکبر ناطق نوری برای پس گرفتن استعفایش از هیئت مؤسسان دانشگاه آزاد، رئیس پیشین دفتر بازرسی رهبری ادعاهای ولایتی را تکذیب کرد.

او در پاسخ به نامه یک عضو هیات علمی دانشگاه آزاد که نظر وی را درباره تغییرات پدید آمده در این جویا شده بود، نوشت: «بنده از عضویت در هیات موسس استعفا داده‌ام و اصلاً در جریان آنچه در دانشگاه آزاد وی می‌گذرد نیستم و به هیچ وجه در امور دانشگاه دخالت نداشته و ندارم. بنابر این آنچه در مورد اینجانب گفته می‌شود بشدت تکذیب می‌شود.»

ولایتی چندی پیش در حاشیه مراسم اعطای حکم ریاست دانشگاه آزاد به فرهاد رهبر پیرامون استعفای ناطق‌نوری گفت: حجت‌‌الاسلام ناطق نوری از هیات موسس دانشگاه آزاد استعفا داده ولی ما خواهش کردیم استعفایش را پس بگیرد.

یک منبع مطلع به «آمدنیوز» گفت: پس از کودتای رهبری و منصوبان او (به‌ویژه علی‌اکبر ولایتی) در دانشگاه آزاد که با انتصاب ولایتی به ریاست هیئت موسسان این دانشگاه شروع شده بود، با جایگزینی فرهاد رهبر بجای حمید میرزاده در مقام رئیس جدید دانشگاه آزاد کامل شده است.

رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی ماموریت دارد تا در هماهنگی کامل با منصوب بیت رهبری یعنی علی‌اکبر ولایتی عزل و نصب‌های گسترده‌ای را در این دانشگاه صورت دهد؛ عزل و نصب‌هایی که به‌گفته این منبع مطلع دیروز با برکناری حجت‌الاسلام قلی‌پور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل آغاز شد و بنابر اخبار رسیده به «آمدنیوز» این تغییرات در سطح گسترده‌ای ادامه خواهد یافت.