Home / اجتماعی / به یاری همراهان «آمدنیوز» نیاز داریم

به یاری همراهان «آمدنیوز» نیاز داریم

یاران آمدنیوز
همراهان همیشگی

رسانه خبری- تحلیلی «آمدنیوز» این روزها فارغ از ادعاهای برخی از حضرات، برای ادامه فعالیت به حمایت جدی همراهانش نیاز دارد.

در این دوسال و اندی چه بسیار تهمت‌ها که (از جاسوسی برای ترکیه، رژیم صهیونیستی و آمریکا تا عامل و سوپاپ اطمینان جمهوری اسلامی و جاسوس عربستان سعودی و…) به ما نبستند اپوزوسیون‌نمایان پوزیسیون‌کردار!

این درحالی‌ است که مشی و روش ما نه‌تنها با سازمان‌های جاسوسی دولت‌های استبدادی (اعم از نظام استبدادی کسانی چون اردوغان، سعودی‌ها، صهیونیست‌ها و..) هم‌سو نیست (اساسا فعالیتی هم انجام نداده‌ایم که در راستای سیاست‌های این کشورها علیه کشور عزیزمان باشد)، بلکه بخش عمده‌ای از این اتهامات در بادی امر از سوی عاملان اصلی مستبدان مطرح شده تا بعدها جمهوری اسلامی بتواند با استناد به این‌که فلان چهره اپوزوسیون نیز وابستگی «آمدنیوز» را به بهمان سازمان جاسوسی تایید کرد، تلاش سربازان ملت مظلوم ایران را تحت‌الشعاع این اتهامات پوچ و بی‌سند و مدرک کند.

فراموش نمی‌کنیم اتهامات اخلاقی یکی از عوامل شناخته شده میت به بنیان‌گذار این رسانه را که بعدها با بزرگنمایی و آدرس غلط یکی از بدخواهان رنگ و بوی جاسوسی به‌خود گرفت درحالی‌که نه آن همکار میت و نه این مدعی بی‌سند، هیچ‌کدام مدرکی هرچند کوچک و کم اعتبار از مدعاهای خود ارائه نکردند.

به باور آن‌ها سخت بود پذیرفتن این حقیقت که ما تنها با همین اندک مبلغی که (مانند بقیه مهاجران) به‌عنوان کمک هزینه زندگی دریافت می‌کنیم، با یاری مردان و زنان پاک‌سیرت در داخل ایران عزیز پرده از فساد سیستماتیک و ساختاری جمهوری اسلامی برداشته‌ایم.

تاریخ در گذر زمان ثابت کرده است که هیچ خدمت و خیانتی تا ابد پشت ابر نخواهد ماند؛ روزی خواهد آمد که تمامی اسناد اپوزوسیون ایرانی در خارج و داخل کشور منتشر شود و میزان و عیار خدمت و خیانت مدعیان در محکمه تاریخ مورد داوری ملت مظلوم ایران قرار گیرد تا سیه‌روی شود هر که در او غش باشد.

اینک اما ادامه راه ما نیازمند حمایت شماست. هر مبلغ از کمک‌های شما به «آمدنیوز» امکان بهره گرفتن از خبرنگاران و نیروهای حرفه‌ای را ما می‌دهد تا مطالب متنوع و اخباری با کمترین میزان خطای نوشتاری تهیه و به شما ملت شایسته ایران تقدیم شود. از این حیث می‌توانیم گفت زین‌پس با کمک‌های ریز و درشت شماست که «آمدنیوز» توان تهیه ابزارهای لازم برای اطلاع‌رسانی را خواهد یافت. خصوصا این‌که قصد داریم با همین کمک‌ها نسخه انگلیسی وب‌سایت را نیز برای خبررسانی بین‌المللی راه‌اندازی کنیم.

باری؛ با راه‌اندازی حساب PayPal «آمدنیوز» شما می‌توانید از هرنقطه از کره خاکی که هستید ما را در نشر اسناد مربوط به فساد ساختاری و سیستماتیک در نظام جمهوری اسلامی یاری کنید.

جهت ارسال کمک مالی، به این آدرس مراجعه فرمایید:

https://goo.gl/tkzn4D